Premier Clubs

Events

Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
Roy Tanner Shield [5th] 9 12 Jan 20
Toombul
   def  
Valley
WEP Harris Shield [6th] 9 12 Jan 20
Redlands [2]
   def by  
South Brisbane
WEP Harris Shield [6th] 9 12 Jan 20
Redlands [1]
   def  
Toombul
Katherine Raymont Shield SF 11 Jan 20
Sandgate - Redcliffe
   def by  
University of Queensland
Katherine Raymont Shield GF1 12 Jan 20
Western Suburbs
   def  
University of Queensland
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 6 12 Jan 20
South Brisbane
   def  
Northern Suburbs
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 6 12 Jan 20
University of Queensland
   def  
Gold Coast
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 6 12 Jan 20
Wynnum/Manly
   def  
Valley
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 6 12 Jan 20
Sunshine Coast
   def by  
Ipswich / Logan
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 7 12 Jan 20
South Brisbane
   def by  
Sandgate - Redcliffe
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 7 12 Jan 20
Gold Coast
   def  
Northern Suburbs
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 7 12 Jan 20
Western Suburbs
   def  
University of Queensland
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 7 12 Jan 20
Wynnum/Manly
   def by  
Ipswich / Logan
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 7 12 Jan 20
Sunshine Coast
   def by  
Valley
Youth Girls Competition - Paul Pink Shield GF 17 Jan 20
Sandgate - Redcliffe
   def  
South Brisbane
RankNameRunsGradeRound 
1 Matthew T Renshaw210Bulls Masters First Grade Competition7
2 Nathan A McSweeney204Bulls Masters First Grade Competition6
3 Andrew J Gode179Bulls Masters First Grade Competition14
4 Nicholas Hurford178Bulls Masters First Grade Competition4
5 Jack Clayton168Bulls Masters First Grade Competition6
6 Leigh J Drennan164Bulls Masters First Grade Competition7
7 Preston White149Bulls Masters First Grade Competition1
8 Nick G Stevens145Bulls Masters First Grade Competition4
9 Liam Hope-Shackley143Bulls Masters First Grade Competition6
10 Max A Bryant140Bulls Masters First Grade Competition9

Facebook